Egyesületünknek lehetősége van ebben az évben 250 iskolai dolgozót ingyenes vízitúrára vinni! KEZDŐKRE SZABOTT PROGRAM! Önöknek nincs más dolga, mint regisztrálni a lenti linken az tetsző időpontban. Nem kell az egész testületnek részt vennie, az is lehet, hogy csak egy kolléga jön el a vízitúrára. Az ajánlat nem csak pedagógusokra, hanem minden iskolai dolgozóra vonatkozik, portásra, konyhásra, takarítókra, mindenkire!